1. МеДіС
  2. Аналізи
  3. Антитіла до тромбоцитів (зв'язані та вільні) (виконується в лабораторії Др. Рьодгера у Німеччині)

Антитіла до тромбоцитів (зв'язані та вільні) (виконується в лабораторії Др. Рьодгера у Німеччині)

До комплексу входять:

Антитіла до тромбоцитів (зв'язані та вільні)

Антитіла до тромбоцитів (зв'язані та вільні)

Визначення

Антитіла до тромбоцитів (зв'язані та вільні) - це дослідження, що дозволяє визначити наявність в організмі антитіл до тромбоцитів, що є однією з ознак розвитку первинної імунної тромбоцитопенії. 

Первинна імунна тромбоцитопенія, застарілі назви якої — ідіопатична тромбоцитопенічна пурпура (ІТП) або хвороба Верльгофа — це набуте імунне захворювання, що характеризується ізольованою тромбоцитопенією при відсутності факторів, про які відомо, що вони викликають тромбоцитопенію, та/або без розладів, що супроводжуються тромбоцитопенією.

Тромбоцитопенія є результатом наявності антитромбоцитарних аутоантитіл (у 60–70 % хворих), знищення тромбоцитів під впливом цитотоксичних Т-лімфоцитів та зниженої продукції тромбоцитів в кістковому мозку. Участь кожного з цих механізмів у окремих хворих різна. Окутані антитілами тромбоцити підлягають фагоцитозу макрофагами, головним чином в селезінці. Антитіла реагують таким чином також з мегакаріоцитами, знижуючи тромбопоез. Також спостерігається відносний дефіцит тромбопоетину.
 

Правила підготовки до аналізу

  • Кров відбирається натщесерце (через 8-12 год після прийому їжі).   

  • Напередодні рекомендовано виключити жирну їжу, стресові ситуації, прийом алкоголю, паління, прийом ліків, фізичні навантаження та обмежити фізичну активність. Якщо відмінити прийом ліків неможливо, потрібно повідомити про це адміністратора.  

  • В день дослідження допускається вживання невеликої кількості води.  

  • Для грудних дітей перед здачею крові витримати максимально можливу паузу між годуваннями.  

  • Дітей до 5 років перед здачею крові бажано поїти чистою негазованою водою (порціями до 150-200 мл протягом 30 хв).  

  • Повідомити адміністратору ПДОМ/тиждень вагітності/ к-сть плодів (для врахування циклічності гормональних коливань (наприклад, для репродуктивної панелі пренатальної діагностики)). 

Примітка! Відбір матеріалу бажано проводити до проведення будь-яких медичних діагностичних маніпуляцій. 

Матеріал забору

Венозна кров. 

10,200

20 днів на виконання